Hem AVM hem yaşam merkezi

365 gün indirim yapan 90 mağazasıyla Antalyalıların ilgisini çeken Deepo AVM restoran ve sinemalarıyla sosyal yaşama da hizmet ediyor

Hem AVM hem yaşam merkezi
Antalya'nın en büyük outlet alışveriş merkezi olan Deepo Outlet Center, 365 gün fabrika fiyatlarıyla indirimleri, bünyesindeki 90 mağaza, 16 restaurant-cafe, 1500 araçlık açık/kapalı otopark, 616 kişi kapasiteli 5 salonuyla hizmet veren Cinetech Sinemaları, çocuklar için lunapark ve 3 bin metrekare alan üzerinde kurulu 6 rimo araçlı go-kart pistiyle, yerli ve yabancı müşterilerinin gözdesi. Bir alışveriş merkezi olmakla beraber sosyal bir yaşam merkezi de olmayı misyon edinen Deepo AVM, her kesimden insan için önemli bir buluşma noktası.

ÜNLÜ MARKALAR
Ticari başarıyı sosyal aktivitelerle de perçinleyen Deepo, on binlerce insanın hayatında önemli bir yer tutuyor. Deepo Outlet Center, outlet yaklaşımı ile ünlü markaların seri sonu ve indirimli ürünlerinin satışa sunulduğu özel bir alışveriş merkezi.

Mimari yapısı, misafirlerine sunduğu alternatifleri, teknolojik donanımı, bünyesinde barındırdığı markaları ile dünya standartlarını yakalayan Deepo Outlet AVM, gerek Antalyalılar gerek yerli ve yabancı turistler için sadece alışveriş merkezi değil yepyeni bir sosyal alışveriş noktası haline geldi.

BİZE ULAŞIN