Ozan'ın arabası Arif'e umut oldu

Doğuştan kas hastası 14 yaşındaki Bahadır Ozan Sülükçü yaşamını yitirince onun için alınan akülü araba Arif Demirel'in umudu oldu

Ozan'ın arabası Arif'e umut oldu
Doğuştan kas hastası olan Z. Marsel- Z. Denizhan Öner Ortaokulu 8'inci sınıf öğrencisi Bahadır Ozan Sülükçü, 3 ay önce geçirdiği ameliyat sonrasında yaşamını yitirdi. Okulunda başarılı bir öğrenci olan oğlunun ölümü, sınıf öğretmeni Gülay Sülükçü'yü yıktı. Oğlunun çok duygusal ve akıllı olduğunu anlatan Sülükçü, "Ameliyat sonrası oğlum bunalıma girdi. Morali düzelsin, neşelensin istemiştik ve sonunda hastanedeyken onun istediği akülü aracı aldım. Hastane içinde birkaç kez kullandı ama daha fazlası nasip olmadı" dedi.

ARİF'İN MUTLULUĞU

Oğlunun ölümüyle yıkılan sınıf öğretmeni Gülay Sülükçü, oğlunun hatırası olan akülü aracı, yine kas hastası olan 17 yaşındaki Arif Demirel'e gözyaşları içinde teslim etti. Arif Demirel ise artık özgürce hareket edeceğini söyleyerek, "Bana aracı hediye edenlere teşekkür ediyorum" dedi. Demirel'in akülü aracın sahibi olmasına aracılık yapan sosyal sorumluluk projesi gönüllülerinden Doğan Elden de herkesin ihtiyaç sahiplerine yardımcı olması gerektiğini söyledi.
BİZE ULAŞIN