Şimşek çakacak

Şimşek çakacak

Albimo Alanyaspor, PTT 1. Lig'in transfer şampiyonu Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'u ağırlıyor. Şimşek zorlu maçta 3 puanı gözüne kestirdi

  • Akdeniz
  • Cumartesi 25.01.2015
ALANYA'DA İKİ EKSİK VAR
Ligin ilk yarısına iyi başlayıp düşüşe geçen Alanyaspor, ikinci yarıya da iyi bir start vermek istiyor. Önceki gün kaptan Koray Çölgeçen'in sakatlığı nedeniyle sezonu kapatmasıyla morallerin bozulduğu Şimşek, Ahmet Şahbaz, Slavko Perovic, Kerem Can Akyüz, Özgür Öcal ve Gökay İravul ile kadrosunu güçlendirdi. Güçlü rakibi önünde 3 puan hedefleyen Albimo Alanyaspor, taraftar desteği bekliyor. Alanyaspor'da sakat Koray Çölgeçen ve cezalı Adem Gökçe dışında eksik yok.

TRANSFER ŞAMPİYONU

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ise sezonun transfer şampiyonu. Transfere en çok para harcayan kulüp olarak gösterilen Gaziantep temsilcisi ikinci yarı öncesi Muhammet Demirci, Vagif Javadov, Özgür Öcal, Ahmet Devret, Gökay İravul, Josef Çınar, Ferdi Coşkun ve Ameobi ile yollarını ayırdı. Gaziantep Belediyespor, Serdar Deliktaş, Turgay Bahadır, Ali Tandoğan, Mahmut Temür ve Alanzinho ile kadrosunu güçlendirdi.
BİZE ULAŞIN