Özgüven, inanç ve hırs

Gaziantep Belediye galibiyetini ekip ruhuna bağlayan Teknik Direktör Kalpar bu ruhu sonuna kadar yaşatacaklarını söyledi

Özgüven, inanç ve hırs
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'ni 3-0 yenerek ikinci yarıya süper bir başlangıç yapan Albimo Alanyaspor'da yüzler gülüyor. Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, oyuncularının inanç, özgüven, hırs ve mücadeleyi sahaya yansıtarak maçtan 3-0 galip ayrıldıklarını söyledi. Kalpar, "Bütün takımlar birbirine denk. Biz sadece kazanabilmenin gerekliliklerini sahaya doğru yansıttık. Ancak sadece 1 maç kazandık. Biz takım olarak birbirimize sarılan, iyi bir takım oyunu ortaya koyan ve ekip ruhunu sahaya yansıtan bir anlayışı ön planda tutuyoruz. Bunu şu anda yaşıyoruz. Sonuna kadar da yaşatacağız" diye konuştu.

ŞİMŞEK'TE İKİ EKSİK VAR
Öte yandan Manisaspor maçı hazırlıklarını sürdüren Albimo Alanyaspor'da iki oyuncu dışında eksik bulunmuyor. Sarı kart cezalısı Gökalp Seçal ile sakatlığı bulunan Koray Çölgeçen dışında eksiği bulunmayan Albimo Alanyaspor'da Slavko Perovic'in Manisaspor karşılaşmasında forma giyebileceği ifade edildi.
BİZE ULAŞIN