Sahada konuşacağız

Bütün hafta Ümit Özat polemiğinin gündeminde olan Hami Mandıralı, "Bizim işimiz sahada. Karşıyaka maçını düşünüyoruz" diyerek tartışmalara son noktayı koydu

Sahada konuşacağız
Elazığspor'u 2-1 yenerek şampiyonluk yolunda önemli bir adım daha atan Antalyaspor'da Teknik Direktör Hami Mandıralı polemiklerle kaybedecek vakitlerinin olmadığını söyledi. Elazığspor Teknik Direktörü Ümit Özat ile aralarında geçen olayla ilgili üslubunu bozmayacağını ve bu konuya nokta koyduğunu belirten Mandıralı, "Olayı farklı noktalara taşıdı. Ancak ben işime bakıyorum, Antalyaspor'u nasıl şampiyon yapabilirim, buna kafa yoruyorum. Benim işim saha içinde" dedi.

TARAFTARI MAÇA ÇAĞIRDI
Elazığspor maçını zor da olsa kazandıklarını ve önemli olanın 3 puan olduğunu kaydeden genç teknik adam, yarın oynayacakları Karşıyaka maçını da kayıpsız geçmek istediklerini söyledi. Karşıyaka'nın önemli bir rakip olduğuna işaret eden Mandıralı, "Zorlu bir maç olacak. Ne olursa olsun kazanmak için sahaya çıkacağız. Güzel keyifli bir maç olacak. Taraftarlarımızı her zaman olduğu gibi takımlarını desteklemeye davet ediyoruz" dedi.

YAVUZ ANTRENMANDA
Antalyaspor'un prensipte anlaşma sağladığı Çanakkale Dardanelspor'un genç oyuncusu Yavuz Özsevim kırmızı beyazlıların dün yaptığı antrenmanına katıldı. Düz koşu yapmakla yetinen Özsevim'in önümüzdeki günlerde kendisini Antalyaspor renklerine bağlayan sözleşmeyi imzalayacağı bildirildi.

MANDIRALI POLEMİĞE GİRMİYOR
Antalyaspor Teknik Direktörü Hami Mandıralı işinin polemiğe girmek değil, Antalyaspor'u şampiyon yapmak olduğunu söyledi.

BİZE ULAŞIN