CHP'de kanlı yumruklaşma

CHP'de kanlı yumruklaşma
Yerel seçim hazırlıklarını kavga ile başlayıp, kavgayla tamamlayan CHP, bu istikrarını sürdürüyor. Genel seçimlere sayılı günler kala, CHP'nin Elmalı'daki konvoyunda çıkan kavgada, partililer birbirine girdi. CHP Kepez Eski İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Dağcı, CHP'nin 5'inci sıra adayı Devrim Kök'ün eski şoförü ile kavga etti. İddialara göre, kavgada Dağcı'nın dişi kırıldı.

KONVOYDA YER KAVGASI

Olayın konvoyda yer kavgasıyla başladığı öğrenildi. Kök'ün eski şoförü olan ve isminin Gökhan olduğu öğrenilen partili, iddialara göre Mehmet Dağcı'ya, "Seni ilçe kongresinde de uyardım, bir daha uyarmayacağım" diye tehdit etti ve kavga çıktı. Yediği yumruk darbesiyle dudağı patlayan Dağcı'nın iddiaya göre dişi kırıldı.

FEDAİ TAŞIYANLAR TEPKİSİ

Konu sosyal medyada da bir anda yayıldı. Olayı sosyal medyaya taşıyan isim Mehmet Dağcı oldu. Dağcı kendi Facebook sayfasında, "Devrim'in i..leri Elmalı konvoyunda saldırdılar. Arpaları fazla gelmiş. Allah muhafaza Devrim efendi vekil olursa bu ..leriyle çok işimiz var" yazarak, yaşananları duyurdu. Kepez Eski İlçe Başkanı Halil Bahar da "Fedai taşıyanlar, fedailerinin külfetini de taşıyabilecekler mi göreceğiz" sözleriyle Dağcı'ya destek verdi. Dağcı'ya destek veren isimlerin arasında Antalya Büyükşehir Belediye'nin CHP'li Meclis Üyesi Songül Başkaya da yer aldı. Başkaya yaşananları kınadığını bildirdi.
BİZE ULAŞIN