Çevre için el ele verdiler

Çevre bilincini geliştirmeye yönelik çok sayıda sosyal sorumluluk projesine imza atan Crystal Hotels yeni bir etkinliğe daha imza attı

Çevre için el ele verdiler
Çevre dostu oteller yapan ve çevre bilincini geliştirmeye yönelik çok sayıda sosyal sorumluluk projesine imza atan Crystal Hotels grubu, 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenledi. Crystal zinciri otellerde çevre bilincini geliştirmek, sağlıklı ve temiz bir çevrede yaşamanın önemini vurgulamak amacıyla düzenlenen etkinlikler kapsamında gerçekleştirilen çöp toplama etkinliğine personel ve otel yöneticileri de katıldı. Çevre günü nedeniyle Kilit Grubu'nun gözde oteli Nirvana, Crsytal Aura, Crystal Flora ve Crystal De Luxe ile Crystal Waterworld otellerde otel çalışanları ile otel misafiri yerli ve yabancı konuklar ile çocuklarının da katıldığı çöp toplama etkinliği yapıldı. Otel kumsallarında çevre ve deniz temizliği yapıldı, otel alanlarında ise ağaç dikimi gerçekleştirildi.

Çocuklara özel çevre şenliği
Antalya Muratpaşa Belediyesi, Çevre Şenliği düzenliyor. Yarın Değirmenönü Anfi Tiyatroda yapılacak olan Çevre Şenliği'nde; atölye çalışmalarının yanı sıra, en çok atık pil toplama kampanyasında dereceye giren üç okula ödülleri verilecek. Şenlikte "Muratpaşa duvarları çiçek açıyor" projesi kapsamında katılım gösteren tüm okulların çalışma örnekleri sergilenecek ve ödüller dağıtılacak. 10.30 ile 13.00 saatleri arasında düzenlenecek olan Çevre Şenliği'nde öğrenciler çiçek çocuk bahçesi yürüyüş yolunda kullanılmak üzere kilit parke taşlarını boyayacak.
BİZE ULAŞIN