Antalyaspor tek vücut

Antalyaspor, şampiyonluğu taraftarıyla birlikte kutladı. Özel geceye Başkan Gencer, Teknik Direktör Şimşek ve futbolcuların büyük bölümü de katıldı

Antalyaspor tek vücut
PTT 1. Lig'den Spor Toto Süper Lig'e yükselen Antalyaspor'da yönetim, futbolcular ve taraftarlar kutlama yaptı. Kulüp öncülüğünde Cam Piramit önünde düzenlenen etkinliğe taraftarlar, Antalyaspor formaları, atkıları ve bayraklarıyla katıldı. Meydana kurulan platforma davet edilen futbolcular, teknik heyet ve yönetim kurulu üyeleri, taraftarların tezahüratları arasında kazanılan kupayı kaldırdı.

İYİSİNİ HAK EDİYORSUNUZ
Meşalelerin yakıldığı, 'Şampiyon Antalyaspor' sloganlarının atıldığı kutlamada Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, Teknik Direktör Yusuf Şimşek ve bazı futbolcular yer aldı. Süper Lig'e yükselmede takımın en büyük destekçisinin taraftarlar olduğunu ifade eden Gencer, "Taraftar Spor Toto Süper Lig'de daha büyük başarıları hak ediyor" dedi.

ŞİMŞEK'TEN TEŞEKKÜR
Antalyaspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek Süper Lig'e çıkmalarında emeği geçen herkese teşekkür ederek, "İyi ki Antalyasporluyuz" dedi. Futbolcu Lamine Diarra ise önümüzdeki sene daha büyük başarıların Antalyaspor'u beklediğini kaydetti.

BİZE ULAŞIN