Servis midibüsü kanala uçtu

Antalya'da otel personelini taşıyan servis midibüsü DSİ'nin yol kenarındaki su kanalına düştü. Sürücünün hakimiyeti kaybetmesiyle meydana gelen kazada 4'ü ağır 6 yaralı var

Servis midibüsü kanala uçtu
Antalya'da Ünsal Mahallesi Yeşil Akdeniz Sanayi Sitesi 75'inci Yıl Caddesi'nde Kemer ilçesindeki 5 yıldızlı bir otelin sabah vardiyasına giden personelini taşıyan Serkan Karaçam idaresindeki 07 ELB 13 plakalı servis midibüsü, viraja gireceği sırada sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu orta refüjdeki içi boş DSİ kanalına uçtu.

4 KİŞİ AĞIR YARALI

Olay yerine kısa sürede çok sayıda ambulans, itfaiye ve polis geldi. Vatandaşların ve ekiplerin yardımıyla yaralılar midibüsün camları kırılarak çıkartıldı. Kaza sonrası büyük şok yaşayanlar olayı telefonla yakınlarına bildirdi. Midibüsteki 10 personelden Nazire Alkan, Haydar Bulut, Yeliz Kökçe, Şerife Bozan, Ümit Kilit ve Kamile Can yaralandı. Yaralılardan 4'ünün durumunun ağır olduğu belirtildi.

SÜRÜCÜNÜN DURUMU İYİ
Şoför Serkan Karaçam ise kazayı hafif sıyrıklarla atlattı. Kaza yerinde ilk müdahalesi yapılan yaralılar ambulanslarla özel ve kamu hastanelerine kaldırıldı.
BİZE ULAŞIN