Direk ölüm

Aşırı hız ve dikkatsizlik nedeniyle elektrik direğine çarpan araçta sıkışan Batu Çavdar, gözyaşları ile son yolculuğuna uğurlandı

Direk ölüm
Fethiye'de mali müşavirlik yapan Urartu Batu Çavdar (32) yönetimindeki 34 BE 0427 plakalı otomobil, Taşyaka Mahallesi Baha Şıkman Caddesi'nde yol kenarındaki elektrik direğine çarptı. Çarpmanın etkisiyle otomobilde sıkışan Çavdar için itfaiye ve sağlık ekiplerinden yardım istendi. Ekipler, sıkıştığı yerden kurtardıkları Çavdar'ı Fethiye Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Hastanede iki kez kalbi duran Çavdar, doktorların tüm müdahalelerine rağmen yaşamını yitirdi.

AİLESİ PERİŞAN OLDU
Fethiye Günlük Başı Silkar İlkokulu eski müdürlerinden Sezai Çavdar'ın oğlu olan ve özel bir şirkette mali müşavirlik yapan Urartu Batu Çavdar'ın kazada hayatını yitirdiğini öğrenen ailesi ve arkadaşları Fethiye Devlet Hastane'sine koştu. Bazı arkadaşları 'daha akşam beraberdik, sen ölemezsin' diye ağıt yakarlarken baba Sezai Çavdar ve diğer yakınları da hastane bahçesinde sinir krizleri geçirdi. Çavdar dün toprağa verildi.
BİZE ULAŞIN