M'Bolhi atağı

Antalyaspor kaleye Fornezzi'nin alternatifini buldu. Cezayir Milli Takımı'nın kalecisi Rais M'Bolhi Pazartesi günü Antalya'ya geliyor

M'Bolhi atağı
Saso Fornezzi ile yeniden anlaşan ve Ozan Evrim Özenç ile de sözleşmesi devam eden Antalyaspor, Rais M'Bolhi ile kaleyi sağlama almayı düşünüyor. İlk temasın kurulduğu ve anlaşmanın sağlandığı deneyimli file bekçisi Pazartesi günü Antalya'ya gelecek ve büyük ihtimalle resmi imzayı atacak.

HALEN MİLLİ TAKIMDA

Fransa doğumlu Cezayir asıllı 29 yaşındaki kaleci geçen sezon ABD'de Philadelphia'da görev aldı. Tecrübeli eldiven Slavia Sofia, CSKA Sofya, Krylia Savetov ve Ajaccio gibi takımlarda görev yaptı. Fransa U16 ve U17 Milli takımlarında oynayan, daha sonra Cezayir Milli Takımı'nı tercih eden M'Bolhi, 41 kez milli oldu.

AİSSATİ TAMAM GİBİ
2012-2013 sezonunda Antalyaspor'da forma giydikten sonra Rusya'nın Terek Grozny takımına transfer olan İsmail Aissati kırmızı-beyazlı formayı yeniden giyecek. Menajeri Aleksander Bursac ile yapılan görüşmelerde kesin anlaşma sağlandı. Terek Grozny, 1 yıl daha sözleşmesi bulunan oyuncudan 400 bin euro bonservis bedeli istiyor. Bu sorun aşılırsa Aissati, Terek'in kampından ayrılıp Antalya'ya gelecek.

BİZE ULAŞIN