Ramazan'ın coşkusu İlçelerde de yaşandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin gerçekleştirdiği etkinliklerle Ramazan Ayı coşkusu ilçelerde de yaşanmaya başlandı. Şenlik eğlenceleri dolu dolu geçiyor

Ramazan'ın coşkusu İlçelerde de yaşandı
Antalya Büyükşehir Belediyesi gerçekleştirdiği etkinliklerle Ramazan coşkusunu ilçelerde de yaşatıyor. Geleneksel Ramazan Etkinlikleri kapsamında Kaş ve Elmalı'da gerçekleştirilen etkinlikler büyük beğeni toplarken, bir ay boyunca devam edecek etkinliklerle Antalya'nın 19 ilçesinde yaşayan vatandaşlar Ramazan coşkusunu yaşayacak. Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, Geleneksel Ramazan Etkinlikleri'ni Kaş Antik Tiyatro'daki gösterileriyle başlattı. Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer, Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Mitat Yolcu ile Kaşlıların yanı sıra birçok yerli ve yabancı turist gösterileri izledi. Karagöz-Hacivat oyunu ile başlayan etkinlik, Akdeniz Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Önder Bilgin'in 'Sadakat Anlayışı' isimli söyleşisi ile devam etti. Sürelsan Konservatuvarı Tasavvuf Müziği korosu konseri yarattığı atmosferle izleyicilerden sıklıkla alkış aldı.

HANGİ İLÇEDE NELER
Kaş ve Korkuteli'de başlayan etkinlikler bugün Elmalı ile devam edecek. Etkinlikler 25 Haziran'da Kumluca, 27 Haziran'da Akseki, Elmalı, 28 Haziran'da Korkuteli, Finike, 29 Haziran'da Kepez, 30 Haziran'da Serik, 1 Temmuz'da Kepez, Demre, 2 Temmuz'da Gazipaşa, 3 Temmuz'da Alanya, 4 Temmuz'da Manavgat, 5 Temmuz'da Gündoğmuş, 6 Temmuz'da Kemer, 7 Temmuz'da Kemer, 8 Temmuz'da Finike, 9 Temmuz'da Alanya 11 Temmuz'da Elmalı, 12 Temmuz'da Kaş, 14 Temmuz'da Demre ve 15 Temmuz'da Serik ilçesinde olacak.
BİZE ULAŞIN