Eto'o bomba gibi

Antalyaspor ile 3 yıllık sözleşme imzalamak üzere kente getirilen dünyaca ünlü Kamerunlu futbol yıldızı Samuel Eto'o, dün Özel Anadolu Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi

Eto'o bomba gibi
Süper Lig'in yeni ekiplerinden Antalyaspor ile 3 yıllık sözleşme imzalayacak olan Samuel Eto'o Antalya'da Özel Anadolu Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti. Kentte 5 yıldızlı bir otelin özel villasında kalan Eto'o, dün sabah 5 araçlık konvoy ve 10 bodyguard eşliğinde hastaneye geldi.

ÖNCE KAHVE SONRA KONTROL

Hastanede kahve içen Eto'o daha sonra sağlık kontrolünden geçti. Sağlık kontrolü sırasında hastaneye gazeteciler alınmadı. Hastane yetkilileri tarafından çekilen fotoğraf ve video görüntüleri gazetecilere servis edildi. Girişte korumalar ile basın mensupları arasında sorun yaşanması üzerine çıkışta bodyguardlar ünlü futbolcudan uzakta durdu. Eto hastane önünde basın mensuplarına el sallayarak poz verdi. Her şey yolunda işareti yaparak "Her şey güzel olacak" dedi. Ardından kendisini bekleyen araca binerek korumalar eşliğinde hastaneden ayrıldı.
BİZE ULAŞIN