İmzaya geliyorlar

Eto'o'yu Antalya'ya getiren Antalyaspor, M'Bolhi transferiyle dünyaya bir kez daha adından söz ettirdi. Prepelita da geliyor

İmzaya geliyorlar
Antalyaspor transferde bombaları bir bir patlatıyor. Uzun uğraşlar sonucu Eto'o'yu Antalya'ya getirmeyi başaran Antalyaspor, iki yabancı oyuncuyla daha sözleşme imzalayacak. Cezayir Milli Takımı'nın kalecisi de olan ve her yıl bir çok Süper Lig takımının transfer listesinde yer alan Rais M'Boli Antalyaspor'un yeni kalecisi olarak imzayı atacak.

İKİNCİ SÜRPRİZ OLDU
Kırmızı-beyazlılar bu transferle de yeniden dünya gündeminde konuşulmaya başlandı. Başarılı file bekçisi özellikle son Dünya Kupası'nda Brezilya ile Cezayir'in oynadığı maçta yaptığı inanılmaz kurtarışlarla dikkat çekmiş, sambacıları tek başına durdurmayı başarmıştı.

O DA İMZALIYOR

Antalyaspor'un bir diğer transferi de Romanya'nın Steau Bükreş takımının deneyimli oyuncusu Andrei Prepelita. Ön libero mevkisinde oynayan 30 yaşındaki futbolcu 4 yıllık Bükreş macerasını Antalyaspor için noktaladı. Daha önce kamp için Antalya'ya geldiği ve kenti çok beğendiği bilinen Prepelita'nın transferiyle iskelet kadroda nokta transferlerinden birini yapmış oldu.
BİZE ULAŞIN