Pompalı dehşeti

Antalya'nın Korkuteli ilçesinde kurulan pazardaki yer kavgası Burdur'un Bucak ilçesinde cinayetle son buldu. İki kardeş pompalı tüfekle vurularak öldürüldü

Pompalı dehşeti
Burdur'un Bucak ilçesinde pazarcılık yapan iki kardeş, pazarda yer kavgası ettikleri kişi tarafından pompalı tüfekle öldürüldü. Pazarlarda esnaflık yapan B.İ, Bucak ilçesinde tuhafiye dükkanı işleten Bekir ve Ekrem Kaygısız kardeşlerle Antalya'nın Korkuteli ilçesinde açılan pazarda yer konusunda anlaşamayınca tartıştı.

TAKİP EDİP DURDURDU

B.İ, araçlarıyla evlerine giden Bekir ve Ekrem Kaygısız'ı, kamyonetiyle takip ederek Üçgen Kavşakta durdurdu. Bekir ve Ekrem Kaygısız ile bir süre tartışan B.İ. tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine kardeşlere pompalı tüfekle ateş açtı.

OLAY YERİNDE ÖLDÜLER

Vatandaşların ihbarıyla olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri, Bekir ve Ekrem Kaygısız'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Kaygısız kardeşlerin cesetleri olay yerinde yapılan incelemenin ardından otopsi için Bucak Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. B.İ. olay yerine gelen Bucak İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerine elindeki pompalı tüfekle teslim oldu.

TUHAFİYECİ KARDEŞLER
Pazarlarda esnaflık yapan B.İ, Bucak ilçesinde tuhafiye dükkanı işleten Bekir ve Ekrem Kaygısız kardeşleri aralarında yer konusunda çıkan tartışma sonucunda vurarak öldürdü.
BİZE ULAŞIN