Menajer teslimiyeti

Antalyaspor, kaleci M'boli'den vazgeçti. Cezayirli kaleciyle anlaşma yapıldı, 40 bin dolar ödendi. Menajer Korkmaz komisyon alamayınca anlaşmayı bozdurdu

Menajer teslimiyeti
Antalyaspor'un kaleyi sağlama almak için attığı adımla Cezayir Milli Takım kalecisi Rais M'Bolhi'yi Antalya'ya getirmesi, Eto'o transferinden sonra bir kez daha ülke gündeminde yerini almış, transferde yaşanan menajer savaşı imzayı geciktirmişti. Cezayirli kalecinin Türkiye'deki satış haklarını elinde bulunduran menajerlik şirketinin görüşmelerin kendilerinden habersiz yürütüldüğünü iddia etmesi, Antalyaspor'un tüm transferlerinde başrol oynayan menajer Metin Korkmaz'ın devreye girerek pay kapmaya çalışması transferi zora sokmuştu.Ancak önceki gece yaşanan gelişmelerle kriz çözülmüştü.

METİN KORKMAZ BOZDU

Hatta Rais M'Bolhi'ye 40 bin dolar ödendi ve Cezayirli kaleci Antalya'dan imza atarak ayrıldı. Bu sırada Metin Korkmaz bir kez daha devreye girerek transferi son aşamaya getiren kişinin kendisi olduğunu, bu transferle ilgili yaptığı masrafları istediğini bildirse de M'Bolhi ve gerçek menajeri tarafından bu talep kabul edilmedi. İddialara göre, Menajer Metin Korkmaz bunun üzerine Antalyaspor yönetimine baskı yaptı ve bu transferden vazgeçilmesini sağladı. Antalyaspor yönetimi de M'Bolhi'yi arayarak 40 bin doların geri ödenmesini istedi ve transferin gerçekleşmeyeceğini açıkladı.
BİZE ULAŞIN