R10 bitti bitecek

Antalyaspor Başkanı Gencer, Ronaldinho için pazarlık masasına oturdu. Gencer 'Anlaştık' sambacının abisi Asis 'Şartlarımızı sunduk, değerlendiriyoruz' dedi

R10 bitti bitecek
Antalyaspor'un Etoo'dan sonra Ronaldinho'yu da renklerine bağlamak istemesi nedeniyle sıcak saatle yaşanıyor. Brezilyalı yıldızın menajeri Roberto Assis, Ronaldinho'nun Türkiye haklarını elinde bulunduran menajeri Ümit Akbulut ve Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer pazarlık masasına oturdu. Yapılan görüşmeler Eto'o transferinde olduğu gibi yine A Spor ekranına yansıdı.

BAŞKAN: ANLAŞTIK

Antalyaspor Başkanı Gencer "Ronaldinho ile görüşmelerin sonuna geldik. Büyük ölçüde anlaştık. Eto'o babası rahatsız olduğu için Fransa'ya gitti. 7 Temmuz'da ikisi için statta büyük bir imza töreni yapabiliriz. İnanıyorum ki taraftarımız onları çok sevecek, onlar da takıma büyük katkı verecek. Yeni sezonun en renkli takımı Antalyaspor olacak" dedi. Ronaldinho'nun abisi Roberto Assis ise "Ronaldinho'nun Antalyaspor'a transferinin yüzde kaç olduğunu söyleyemem ama sıcak bakıyorum. Teklifimizi ileteceğiz, umarım olur ama şu an için bir şey diyemem. Ümit Akbulut ile oturup konuşacağız, şartları değerlendireceğiz ve Antalyaspor'a kendi şartlarımızı 2- 3 gün içerisinde sunacağız. Kardeşim kendi hayat tarzına uygunsa burada oynamayı düşünür ama muhtemelen, gördüğümüz ve duyduğumuz kadar Türkiye tam Ronaldinho için bir yer" açıklamasını yaptı.
BİZE ULAŞIN