Antalyaspor bisikleti dev hedeflere sürüyor

Antalyaspor bisikleti dev hedeflere sürüyor

Sadece 7 ay önce kurulan Fiberli Antalyaspor bisiklet takımı çok kısa bir zamanda kulübün adını dünyaya duyarabilecek çapta büyük başarıların altına imza attı

  • Akdeniz
  • Pazar 06.07.2015
Antalya'da 7 ay önce aralarında memur, öğretim görevlisi ve üniversite öğrencisinin de bulunduğu 9 sporcuyla oluşturulan Fiberli Antalyaspor Bisiklet takımında 2 sporcu Dünya Yol Bisikleti Yarışı'na katılmaya hak kazandı. 2 sporcunun da şampiyonanın son eleme turuna katılacağı Antalyaspor, 4 sporcuyla Dünya Yol Bisikleti Yarışı'nda katılıp, madalya kazanmayı hedefliyor.

ÇITA YÜKSELDİ
Hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Fiberli Antalyaspor Bisiklet Takımı'nda Ali Gülcan ile Gökay Akçetin 22-26 Ağustos tarihleri arasında Avusturya'da yapılacak son eleme turunda Dünya Yol Bisikleti Yarışı'na vize almak için pedal çevirecek. 7 aylık süreçte kazandığı başarılarla adından söz ettiren Fiberli Antalyaspor Bisiklet Takımı, haftada 6 günü toplam 700 kilometre yol kat ederek antrenman yapıyor. Akdeniz Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu'nda öğretim görevlisi olan Devrim Ardıç, 4 sporcuyla Dünya Yol Bisikleti Şampiyonası'na katılmayı hedeflediklerini söyledi.
BİZE ULAŞIN