BAKA'dan 41 proje

BAKA'dan 41 proje
Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), 'Alternatif Turizmin Desteklenmesi', 'Yenilikçi Teknolojiler' ve 'Yenilenebilir Enerji' başlıklı 3 alt başlıktan oluşan toplam 17 milyon lira bütçeli 2015 Yılı Mali Destek Programları'na başvuran 256 projenin değerlendirme süreci tamamlandı. Antalya'dan 21, Isparta'dan 12 ve Burdur'dan da 8 proje olmak üzere toplam 41 proje destek almaya hak kazandı.

KAZANAMAYAN BIRAKMASIN

BAKA Genel Sekreteri Mehmet Sırrı Özen, "Kazanmayan projelerin sahipleri asla proje yapmayı bırakmamalı, projelerini geliştirerek daha iyi hale getirerek programlarımıza başvurmalarını tavsiye ediyorum" dedi.

100 MİLYON LİRAYI GEÇTİ

BAKA bugüne kadar toplam 70 milyon TL'lik hibe desteği ve proje sahiplerinin katkılarıyla toplam 100 milyon TL'yi geçen yatırımın gerçekleşmesi sağladı. BAKA'nın 'Alternatif Turizmin Desteklenmesi', 'Yenilikçi Teknolojiler' ve 'Yenilenebilir Enerji' alt başlıklarından oluşan 2015 Mali Destek Programları'na Antalya'dan 149, Isparta'dan 66 ve Burdur'dan 41 olmak üzere toplam 256 proje başvurusu yapıldı.
BİZE ULAŞIN