Hizmetten taviz yok

AK Parti'de bayramlaşma il binasında yapıldı. Antalya Milletvekili Lütfi Elvan, ülkenin 13 yılda elde ettiği kazanımlardan ve hizmet aşklarından asla taviz vermeyeceklerini söyledi

Hizmetten taviz yok
AK Parti Antalya Milletvekili Lütfi Elvan, eşi Zeliha Elvan ve AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, partideki bayramlaşmadan önce lösemi hastası 83 yaşındaki Fikri Kurt ve 97 yaşındaki Gülsüm Aydilek'i evlerinde tek tek ziyaret etti. Elvan, hasatalarla ilgilenirken ihtiyaçlarının karşılanacağını söyledi. Daha sonra Elvan'ın da katıldığı AK Parti Antalya İl Başkanlığı'ndaki bayramlaşma törenine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Bayramlaşmaya AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, Hüseyin Samani. Gökçen Özdoğan Enç ve Sena Nur Çelik de katılarak birlik ve beraberlik mesajı verdi. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Lütfi Elvan, "Bugün dertlerimizin gönüllerini aldığımız büyüklerimizle bir arada bulunduğumuz akrabalarımızla, dostlarımızla bir arada bulunacağımız bir gün" dedi.

MİLLET İÇİN ÇALIŞIYORUZ

7 Haziran seçim sonuçlarına göre en yakın rakiplerine yüzde 16 fark attıklarını hatırlatan Elvan, "Seçim sonuçlarına saygı duyuyoruz. Milletimizin her tercihi bizim için önemlidir. Başbakanımız ve çalışma arkadaşları ile komisyonlar koalisyon için çalışıyor. AK Parti olarak bu millet için, ülkenin geleceği için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Ancak bir anlaşma sağlanmaması halinde başka alternatifimiz kalmıyor, erken seçime gitmek zorunda kalabiliriz. O nedenle tüm teşkilat üyelerimizin yarın seçim olacak gibi hazır olması lazım" ifadelerini kullandı.

ÇOK ŞEY KAZANDIRDIK
Elvan son 13 yıldır ülkeye çok şeyler kazandırdıklarını, her alanda çok önemli gelişmeler sağladıklarını, kimsenin ağzına almadığı, konuşmadığı birçok hususu AK Parti'ni çözdüğünü söyledi. Elvan, "Biz Türkiye'nin büyümesinden güçlenmesinden hiçbir şekilde taviz vermek istemiyoruz. Türkiye'nin 13 yılda elde ettiği kazanımlardan hiçbir şekilde geri adım atmayacağız ve taviz vermeyeceğiz" dedi. Konuşmanın ardından partililer ile bayramlaşma yapıldı.
BİZE ULAŞIN