Evinizde mutluluğu boya rengiyle bulun!

House Beautiful dergisi sizi rahat ve mutlu hissettirecek odalar konusunda önerilerde bulundu

Evinizde mutluluğu boya rengiyle bulun!
Evinizde kullanacağınız renk, sizin fiziksel ve duygusal hayatınızı yakından ilgilendiriyor. House Beautiful dergisi Marshall Boyaları'nın da katkılarıyla sizi rahat ve mutlu hissettirecek odalar konusunda küçük öneride bulundu. İşte dergiden birkaç küçük tüyo.

MAVİ CANLANDIRIR

Evinizde sıcak, taze, canlı, temiz ve optimist bir hava yaratmak istiyorsanız, mavinin tonlarından vazgeçmemelisiniz. Halikarnas ve çiğ damlası, evinizde bu havayı yaratmak için en uygun renkler arasında.

SARI NEŞE VERİR

Mum ışığı veya balçiçek rengi, sabah güneşi alan odalarda samimi bir ortam yaratıyor. Evinizin giriş kısmı sabah güneşi alıyorsa, sarı tonlarını kullanarak neşeli bir hava yaratabilirsiniz. Ruhunuzdaki hafiflemeyi siz de hissedeceksiniz.

YEŞİL ŞIKLIK KATAR

Alışılmışın dışında dekore edilmiş mekanlardan hoşlanıyor ve güzelliğin ayrıntılarda gizli olduğuna inanıyorsanız eğer, uçuk yeşil bir tonla boyadığınız duvarların etkisini, benzer tonda aksesuvarlarla güçlendirerek sıra dışı ve şık bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

BİRAZ FERAHLIK BİRAZ HUZUR
Toprak tonları ferah yaşam alanları yaratır. Tiramisu ve karamel, başka renklerin kapatabileceği alanları ferahlatabilir, pozitif duyguların açığa çıkarılmasını sağlar.

BİZE ULAŞIN