Antalyaspor ucuz atlattı

Antalyaspor'da yönetim eksikleri giderdi, Futbol Federasyonu da Ulusal Lisansı verdi. Akrep bu yıl puan silme cezasından kurtuldu

Antalyaspor ucuz atlattı
Antalyaspor, Ulusal Kulüp Lisansı alıp puan silme cezasından kurtuldu. Türkiye Futbol Federasyonu Kulüp Lisans Kurulu'nun ilk değerlendirmesinde lisans alamayan Antalyaspor'a, 2'nci değerlendirmede eksikliklerin tamamlanması için 30 günlük ek süre verilmişti. Gerçekleştirilen son toplantıda Antalyaspor'un, kriterlere uygun olduğu belirlenerek kurul tarafından Ulusal Lisansı verildi.

7 KULÜP

Futbol Federasyonu Kulüp Lisans Kurulu, aralarında geçtiğimiz yıl Antalyaspor ile final oynayan Samsunspor ve PTT 1. Lig takımlarından Denizlispor'un da bulunduğu 7 kulübe lisans vermedi ve puan silme cezasının uygulanacağını açıkladı. Antalyaspor'un 30 günlük süre içinde yaklaşık 2 milyon lira tutarında geçmişe dayalı olan borçları ödediği veya anlaşma yoluna gittiği belirtildi.

YANILDILAR

Başkan Gültekin Gencer "30 gün önce bize iletilen bilgi doğrultusunda çalışmalarımızı yaptık ve bizden alacağı olan futbolculara ve kulüplere ödemelerimizi yaptık. Bazıları ile de anlaşma yoluna gittik. Antalyaspor'un puanının silinmesine müsaade edeceğimizi sananlar yine yanıldı. Antalyaspor yönetimi zaten yaklaşık 2 milyon lira tutan bu tutarın altından kalkamayacak bir yönetim değil" dedi.
BİZE ULAŞIN