Kimliği ortaya çıktı

Moskova'da yaşayan Olga Pamohaba isimli bir kadın, felç olan ve hafızasını kaybeden Umut'un gerçek kimliğini bulduğunu öne sürdü

Kimliği ortaya çıktı
Antalya'nın merkez Aksu ilçesinde 7 yıl önce geçirdiği trafik kazası sonucu hafızasını kaybeden Rus gencine "Umut ismini veren ve bakıcılığını üstlenen Gülsüm Kabadayı, Rus bir kadın tarafından Umut'a benzeyen bir Rus gencinin fotoğraflarının gönderildiğini söyledi.

AYNI TARİHTE KAYBOLDU

Moskova'da yaşayan Olga Pamohaba isimli bir Rus kadın, Umut'un şimdiki halini gösteren fotoğraf ile 7 yıl önce Marmaris'te kaybolan ve bir daha haber alınamayan Rus gencini oransal olarak karşılaştırdı. Yapılan değerlendirmeyi Gülsüm Kabadayı'ya gönderen Pamohaba, fotoğrafların Umut'a ait olduğunu öne sürdü. Yüz oranlarının birbirine çok yakın değerlerde olması ve aradan geçen 7 yıl ve yapılan birkaç operasyonu da göz önünde bulunduran Umut'un korucuyu ailesi Gülsüm Kabadayı, fotoğraflara bakınca Umut'a benzediğini söyledi. Fotoğrafları görünce kadınla iletişime geçen Umut'un bakıcısı Gülsüm Kabadayı, tarihlerin ve fotoğrafların birbirine benzemesi nedeniyle Umut'un önceki halinin olabileceğine inandığını söyledi.
BİZE ULAŞIN