Kepez'e beş tesis

Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, 5 mahallede yapılacak semt spor sahalarının temelini attı. Tütüncü hedeflerinin mutlu gençlerin yaşadığı bir şehir yaratmak olduğunu söyledi

Kepez'e beş tesis
Büyükşehir yasasıyla köyden mahalleye dönüşen Odabaşı'nda 5 mahallede yapılacak olan semt sahalarının temel atma töreni düzenlendi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, katılımcılar ve müteahhit firma GS Mühendislik sahibi Fatih Gebeoğlu ile protokolü sahneye davet ederek, ilk temel harcını bırakmayı sağlayan butona bastı. Tören ile birlikte Ayanoğlu, Gazi, Fatih, Kızıllı ile Odabaşı mahallelerindeki semt spor sahalarının yapımına başlanmış oldu.

MUTLU BİR ŞEHİR HAYALİ

Farklı bir konseptte tasarlanan projede, standartlara uygun sentetik çim alanlı futbol sahası, basketbol sahası, açık bölümünde spor alanları, yürüyüş yolları ve kafeterya bulunuyor. Başkan Tütüncü, geçen hafta Fabrikalar Mahallesi'nde temelini attıkları yüzme havuzunun da bir konsept proje olduğunu ve başka mahallelerde de aynı projenin yapılacağını duyurdu. Tütüncü, "İstiyoruz ki Kepez'in gençleri daha güzel ortamda spor yapsınlar. Onlara yaşamaktan mutlu oldukları bir şehir armağan edelim" diye konuştu.

GİRDABA GİRMEYELİM

Bugüne kadar yapamadığı bir sözü olmadığına değinen Tütüncü, "Rabbim inşallah bundan sonra da sözlerimizi yerine getirmemizi nasip etsin. En kısa zamanda içinde bu sosyal alanların da olduğu tesis tamamlanır ve mahallelerimize farklı bir hareket kazandırır" dedi. Son günlerde yaşanan terör olaylarına da değinen Tütüncü, "Herkes kendi hareket alanı içinde milletini bayrağını daha da ileri götürme gayretinde olursa, aklıselim davranmış oluruz. Bizi çekmek istedikleri girdabın içine düşmeyeceğiz" dedi.
BİZE ULAŞIN