Crystal Hotels en iyilerini seçti

Crystal Hotels tarafından geleneksel olması amacıyla başlatılan Kemer Bölgesi Otelleri En İyiler yarışması sonuçlandı. Kazananlar ödüllerini aldı

Crystal Hotels en iyilerini seçti
Kemer, Side, Belek, Manavgat, Kapadokya ve Bodrum'daki 14 oteliyle Türkiye'nin en büyük yerli otel zinciri olan Crystal Hotels'in personel motivasyonunu yüksek tutmak ve çalışanların hünerlerini sergilemelerine fırsat tanımak amacıyla bu yıl ilk kez düzenlediği 'En İyiler Yarışması' sonuçlandı. En iyi yatak dizaynı, en iyi kokteyl, en iyi soğuk tabak, en iyi ana yemek ve en iyi tatlı olmak üzere 5 kategoride yapılan yarışmada derece alanlara ödülleri törenle verildi.

YÖNETİCİLER JÜRİ OLDU

Crystal Hotels Kemer Bölgesi Otelleri Genel Müdürü Ali Zengin'in organize ettiği, Crystal Hotels İnsan Kaynakları Koordinatörü İhsan Somuncu'nun Jüri Başkanlığı yaptığı yarışmada, Kilit Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Kilit, Crystal Hotels Danışmanı Adil Gürkan, Crystal Deluxe, Crystal Aura, Crystal Flora ile Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa'nın genel müdürleri ile otellerin deneyimli aşçıları ve departman müdürleri jüri üyeliği yaptı. Kemer otellerinin birincileri finalde bir kez daha jüri önüne çıktı. Finalde Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa 3, Crystal Aura ise 2 dalda birinci oldu.

BİZE ULAŞIN