Parçalayıp gömdüler

Antalya'da 82 gündür kayıp olan çiftçinin, biri kadın iki kişi tarafından öldürüldükten sonra cesedinin 12 parçalanıp gömüldüğü ortaya çıktı

Parçalayıp gömdüler
Antalya'nın Aksu ilçesi ortaya çıkan vahşi cinayetle sarsıldı. İlçede yaşayan ve kendisinden 82 gündür haber alınamayan çiftçi İsmail Demiröz'ün cinayet kurbanı olduğu anlaşıldı. Demiröz'ün parçalara ayrılmış cesedi gömüldüğü yerden çıkarıldı.

VAHŞETİ POLİS ÇÖZDÜ

Akıllara durgunluk veren olay Demiröz'den haber alamayan yakınlarının 27 Haziran'da polise kayıp başvurusunda bulunmasından sonra başlatılan araştırma ile ortaya çıktı. Demiröz'ün cinayete kurban gitmiş olabileceğini değerlendiren Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, bu yönde çalışma başlattı. Yürütülen araştırmada Demiröz'ün kaybolduğu gün, A.B. ile F.S. isimli kadınla kavga ettiğini belirleyen polis, zanlıları gözaltına altı. Emniyet Müdürlüğü'nde çapraz sorguya alınan iki zanlı korkunç cinayeti büyük bir soğukkanlılıkla itiraf etti. Zanlılardan F.S. isimli kadın İsmail Demiröz ile aralarında bir arsa satışı yüzünden sorunlar çıktığını belirterek, "Biz de A.B. ile İsmail Demiröz'ü eve çağırdık. Döverek öldürdükten sonra parçalara ayırdık. Bunu yaparken yorulduğumuz için dinlene dinlene parçalara ayırdık. Daha sonra ise gömdük" dedi.

12 PARÇA BULUNDU

Zanlıların Demiröz'ü öldürüp A.B'nin evinin bahçesindeki çukura gömdüklerini itiraf etmesi üzerine, Kepez ilçesi Altınova Sinan Mahallesi'nde bulunan evin bahçesindeki çukurda kazı çalışması yapıldı. Yapılan kazı çalışmasında Demiröz'ün 12 parçaya ayrılmış cesedine ulaşıldı. Ceset, yapılan incelemenin ardından Antalya Adli Tıp Morgu'na kaldırılırken, zanlılar çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

GÖNÜL İLİŞKİSİ İDDİASI

Cinayet kurbanı İsmail Demiröz'ün oğlu Deniz Demiröz ise cinayeti işleyenlerden F.S'nin babasıyla gönül ilişkisi olduğunu öne sürdü. Demiröz, cinayetin neden işlendiğine dair bilgisi olmadığını söyledi.

BİZE ULAŞIN