Başbakan, Antalya adaylarını tanıttı

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Antalya milletvekili adaylarını Ankara Arena Spor Salonu'nda tanıttı

Başbakan, Antalya adaylarını tanıttı
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara Arena Spor Salonu'nda düzenlenen 26. Dönem Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı'nda partisinin Antalya adaylarını tanıttı. Başbakan Davutoğlu, "Birincisi siyasetimizin felsefesi milletle birlikte siyaset yapmaktır. Siz milletimizin temsilcilerisiniz. Bu yürüyüşte, 'İlk günkü aşkla, haydi Bismillah' derken milletimizle bağınızı hiçbir şekilde koparmayınız. Milletimize her zaman sahip çıkın. İkincisi, 7 Haziran seçimlerinde bir iç muhasebe yapacağımızı söyledik. Milletimizden aldığımız mesajda, bir erdemliler hareketi olan AK Parti hareketinin yürüyen timsali olacaksınız. Biz de tevazu, aşk, sevda vardır. Bize kibir, şatafat yakışmaz. Üçüncüsü olarak AK Parti hareketi Türkiye'de her türlü ötekileştirmeyi, dışlamayı reddederek yola çıktı. Bütün kutuplaştırıcı söylemlere, blok siyasetine karşı sizden ricam milletimizin her bir ferdini kucaklamanızdır" dedi.

TEK TEK TANITILDILAR

Konuşmanın ardından Başbakan Davutoğlu, 550 milletvekili adayını tek tek tanıttı. Davutoğlu, 1 Kasım'a gerçekleştirilecek milletvekili seçimlerinde Antalya'dan aday gösterilen Mevlüt Çavuşoğlu, Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökçen Özdoğan Enç, Sena Nur Çelik, İbrahim Aydın, Atay Uslu, İbrahim Türkiş, Işılay Işıldar Can, Hakkı Beşkazalı, Ercan Mekteplioğlu, İzzet Yılmaz ve Murtaza Tamyürek'i sırasıyla sahneye aldı. Antalya milletvekili adayları ile tek tek tokalaşan Davutoğlu daha sonra toplu fotoğraf çektirdi.

BİZE ULAŞIN