Trafik terörü aileyi parçaladı

Antalyaspor'a bir dönem başkan adayı da olan işadamı Necati Yılmaz, Isparta'daki kazada eşini ve kızını kaybetti kendisi ve iki oğlu yaralandı

Trafik terörü aileyi parçaladı
Antalyaspor'da bir dönem başkan adayı olan eski futbolcu işadamı Necati Yılmaz, oğlunun kullandığı aracın kaza yapması sonucu kızını ve eşini kaybetti. Isparta'nın Gönen ilçesinde meydana gelen kazada 2 kişi hayatını kaybederken, 3 kişi de yaralandı. Alanyaspor ve Kemerspor'da da futbol oynamış olan Antalyaspor eski Başkan Adayı işadamı Necati Yılmaz'ın da içinde bulunduğu ve oğlu İlyas Mert Yılmaz'ın (19) kullandığı 07 FJK 07 plakalı lüks cip Süleyman Demirel Üniversitesi Organize Sanayi Bölgesi Kavşağı'nda hızını alamayınca refüje çarparak takla attı. Meydana gelen kazada araçta bulunan Necati Yılmaz'ın kızı Ayşe Sevgi Yılmaz ile eşi Nurcan Yılmaz hayatını kaybetti.

OĞULLARI KURTULDU

Necati Yılmaz ve aracı kullanan oğlu İlyas Mart Yılmaz ile diğer oğlu Halil İbrahim Yılmaz (7) ise hastanede tedaviye alındı. Nurcan Yılmaz ve Ayşe Sevgi Yılmaz'ın cenazeleri dün memleketleri Ordu'da defnedildi.
BİZE ULAŞIN