Deniz ile zirve arası adrenalin

Redbull Sea to Sky Enduro Yarışması, 2-4 Ekim tarihleri arasında Kemer'de 6'ncı kez düzenleniyor. Bu yıl etaplar zor ve eğlenceli

Deniz ile zirve arası adrenalin
Redbull Sea to Sky Enduro yarışması 2 Ekim'de başlayıp 4 Ekim'de sona erecek. Plaj, orman ve dağ olmak üzere 3 parkurdan oluşan yarış, deniz kenarından başlayacak ve 2 bin 365 metre yüksekliğindeki Tahtalı zirvesinde sona erecek. Dünyanın en önemli ekstrem enduro yarışmacılarının yarışacağı organizasyonun tanıtım toplantısı, Tahtalı zirvesinde gerçekleşti.

DAHA ZORLU

Toplantıya, Kemer Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, Belediye Başkanı Mustafa Gül, Xventure temsilcisi Martin Freinademetz, Kemer Enduro Kulübü Başkanı Semih Özdemir ve Olympos Teleferik Genel Müdürü Haydar Gümrükçü katıldı. Xventure temsilcisi Freinademetz bu yıl yarışta plaj parkurunu daha izlenebilir hale getirdiklerini belirterek, "Özellikle plaj bölümünde parkuru daha eğlenceli ve seyirciler açısından daha izlenebilir hale getirdik" diye konuştu.

HEYECANLANDIRAN YARIŞ
Olympos Teleferik Genel Müdürü Haydar Gümrükçü de, zirvede bir çok adrenalin sporu organizasyonu yaptıklarını hatırlatarak, "Zirveyi ekstrem spor merkezi olduğunu görmek bizi heyecanlandırıyor. Bunların amiral gemisi Redbull Sea to Sky organizasyonu. Doğaya zarar vermeyen, doğayı kirletmeyen her türlü sporlara destek vereceğiz" dedi.

ETO'O ETKİSİ OLACAK
Organizasyonun tanıtıma katkısını anlatmak için Eto'o örneği veren Gümrükçü, "Yarışmaya katılan isimler dünyanın önde gelen sporcuları. Sadece Antalyaspor'a gelen Eto'o 4 milyon tıklanma alıyorsa, burada yarışacak isimler de büyük ilgi çekecektir" dedi. Kemer Enduro Kulübü Başkanı Semih Özdemir de organizasyonun tanıtıma katkısını vurguladı.

BİZE ULAŞIN