Taraftarın Emrah isyanı

Antalyaspor taraftarı Emrah Başsan'ın performansına isyan etti. Sosyal medyada ve forumlardaki yorumlarda genç futbolcuda bu kadar ısrar edilmesinin nedeni tartışılıyor

Taraftarın Emrah isyanı
BOŞ KALEYE ATAMADI
Antalyaspor'a 7 Temmuz 2011 tarihinde henüz 19 yaşındayken Pendikspor'dan transfer edilen ve geleceğin en büyük yıldızlarından biri olarak gösterilen Emrah Başsan performansıyla eleştirilerin odak noktası oldu. Kırmızı-beyazlı forma altında 5'inci sezonunu yaşayan genç futbolcu, son oynanan Sivasspor maçında boş kaleye atamadığı golle taraftara saç baş yoldurttu.

HER SEZON BİRKAÇ MAÇ
Her sezon 'Patlama yapacak' diye beklenen ancak sezon boyunca sadece birkaç maçta yeteneklerini sergileyen Emrah, bu sezon da sadece ligin ilk haftasında oynanan Başakşehir maçında takımının en iyisi olarak galibiyete katkı koydu. Son 5 haftadır ilk maçın performansından uzak görünen orta saha oyuncusu, çalım hastalığı ve oyunu yavaşlatması ile eleştiriliyor.

ELEŞTİRİ ARTIYOR
Emrah Başsan için sosyal medyada yazılanlar taraftarın genel bakış açısını ortaya koyuyor. Taraftarların büyük çoğunluğu Emrah'ın oynadığı futbolun yetersiz kaldığı görüşünde. Bazı yorumlarda ise Emrah'ın taraftarla diyaloğunun kopuk olduğu belirtiliyor. Emrah'ın sosyal medyada taraftarı engellediği, takımla birlikte tribünleri selamlamadığı yazılıp tepki gösteriliyor.

BİZE ULAŞIN