Şimşek rotayı çizdi

Şimşek rotayı çizdi

Süper Lig’in yeni takımı Alanyaspor ayağını sağlam basıyor. Başkan Çavuşoğlu transferin yol haritasını çizdi, 7-8’i yabancı 13-15 transfer yapacaklarını açıkladı

  • Akdeniz
  • Çarşamba 02.06.2016
PTT 1. Lig'de mutlu sona ulaşan Multigroup Alanyaspor, transferde yol haritasını belirledi. Öncelikle sözleşmesi devam etmesine rağmen Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ile yeniden masaya oturulacak. Kalpar ile devam edilip edilmeyeceği yapılacak görüşmenin ardından netlik kazanacak. Turuncu-yeşilli yönetim sözleşmesi biten oyunculardan kaptan Haydar Yılmaz, Timuçin Aşçıgil, Efecan Karaca ve Sinan Özkan ile Şubat ayı içinde sözleşme yenilemişti.

EMRE VE TAYFUR KALACAK
Kiralık olarak forma giyen oyunculardan Emre Akbaba ve Tayfur Bingöl ile yola devam etmek istediklerini söyleyen Başkan Hasan Çavuşoğlu, Özgür Çek, Galip Güzel, Caner Arıcı, Bakary Soro ve Ahmet kesim ile ilgili henüz karar vermediklerini söyledi. Gökay İravul da takımda kalacak oyuncular arasında.

13-15 TRANSFER
Başkan Hasan Çavuşoğlu, Süper Lig'deki ilk sezonlarına başlamadan önce 7 yada 8'i yabancı olmak üzere 13-15 futbolcu transferi gerçekleştireceklerini açıkladı. Çavuşoğlu, "Antalyaspor'un aldığı Eto'o yada peşinde olduğu Ronaldinho tarzında oyuncu alamayız belki ama ses getirecek, çok konuşulacak kaliteli ve yıldız yabancı oyuncularımız olacak" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN