Çocuklara dev hediye

Çocuklara dev hediye

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel’in Antalyalı çocuklara armağanı Türkiye’nin en büyük kapalı alan oyun merkezi Pazar günü kapılarını açıyor

  • Akdeniz
  • Cuma 04.06.2016
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalyalı çocuklar özgürce oynasın ve eğlensin diye Kepez ilçesi otogar yanındaki 18 bin 500 metrekare alana dev bir kapalı çocuk oyun parkı yaptırdı. 5 bin 600 metrekare kapalı alana sahip tesis, Türkiye'nin en büyük kapalı alan çocuk oyun merkezi olarak hizmet verecek. 'Zıp Zıp Park' hakkında bilgi veren ANET Genel Müdürü Mehmet Urcu, "21 çeşit farklı oyun grubunun yanı sıra 8.5 metre yüksekliğinde ip parkuru var. Parkımız, özellikle dünyada da takipçisi oldukça fazla olan bin metrekarelik, Avrupa'nın ikinci büyük trambolin alanına sahip" bilgisini verdi.

ÜST DÜZEY GÜVENLİK ÖNLEMİ
Tüm dünya çocuklarını kucaklayacak olan Zıp Zıp Park'ta çocukların güvenliği ile ilgili de her şey düşünüldü. Çocukların güvenliklerine hassasiyetle yaklaştıklarını belirten Urcu, hem giriş-çıkışlarda hem de içerideki güvenliğin tüm teknolojik imkanlar kullanılarak sağlandığını belirtti.
BİZE ULAŞIN