Masal gibi bir balo

Antalya Lisesi’nden 1986 yılında mezun olanlar eşine az rastlanır bir balo ile hem anılarını tazeledi hem de keyifli bir gece geçirdi

Masal gibi bir balo
Antalya'nın ilk ve en eski lisesi olan Antalya Lisesi'nin 86 yılı mezunları 30'uncu yıllarını Rixos Downtown Kalina Restoran'da görkemli bir balo ile kutladı. 16 kişilik bir gönüllü tarafından oluşturulan balo, hazırlık komitesinin 5 ay süren çalışması sonucu gerçekleştirildi. Katılımcıların her anı dolu dolu hazırlanmış ve tüm detayları düşünülmüş gecede yaşadıkları sürprizler hem şaşkınlıklarına hem de coşkusu ve eğlenceye katılımı yüksek bir gece yaşanmasını sağladı.

BİRBİRİNE BAĞLILAR
Komite Başkanı İbrahim Kan, "Türkiye'mizin mozaiği gibi olan her fikre sahip arkadaşlarımızın yer aldığı, 2008 yılından bu güne yaptığımız bu buluşmalar Antalya Lisemizin en geniş ve birbirine en bağlı 86'lar grubu herkese örnek olmuştur" dedi.

RENKLİ BİR GECE
Baloda düzenleme komitesinin organize ettiği vals ve Bachata dans gösterileri, koronun seslendirdiği şarkılar ile ışık gösterileri geceye renk kattı. Geceye ALİV Başkanı Ali Taşlıoğlu yurt dışından mesaj gönderirken Antalya Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Naile Mısırlıoğlu da katıldı.
BİZE ULAŞIN