Şimdi ‘Şafak’ vakti

Antalyaspor’un yeni başkan adayı Öztürk, iddialı geliyor. Genç başkan adayının sloganı: Yaparsak en iyisini yaparız

Şimdi ‘Şafak’ vakti
Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer'in genel kurul kararı alıp aday olmayacağını açıklamasından sonra yeni başkan adaylığı için adı geçen tek isim olan Ali Şafak Öztürk, camiayı umutlandıran mesajlar gönderdi. Halen İngiltere'de bulunan ve hafta sonu Türkiye'ye dönüp Pazartesi yada Salı günü bir basın toplantısı yapmayı planlayan Öztürk, ilk mesajlarında camianın kafasındaki soru işaretleri ile ilgili sıcak mesajlar verdi.

YAPARSAK EN İYİSİNİ YAPARIZ
İş dünyasında belirledikleri sloganın 'Biz yaparsak en iyisini yaparız' olduğunu söyleyen Ali Şafak Öztürk "Kulübün içinde bulunduğu mali durumu biliyoruz. Güçlü olduğu kadar uyumlu bir yönetim oluşturmak öncelikli hedefimiz. Antalyaspor için de sloganımız aynı. Biz yaparsak en iyisini yaparız" dedi. Öztürk, takımda çok büyük değişiklikler yapmayı düşünmediklerini de aktararak en çok merak edilen Morais ve Eto'o ile ilgili de konuştu.

İKİSİ DE KALACAK
Jose Morais'i değiştirmeyi düşünmediğini ve kendisiyle görüşüp yola devam etmek istediklerini ileteceklerini kaydeden Öztürk, Samuel Eto'o'nun da takımda kalmasından yana. Öztürk'ün Türkiye'ye gelir gelmez Eto'o'nun menajeriyle bir görüşme yapacağı da öğrenildi. Ali Şafak Öztürk, 5-6 transfer yapacaklarını, isimleri de şimdiden belirlediklerini kaydetti. Öztürk'ün bir projesi de statla ilgili. Yeni sezonda stadı tuvaletlerinden locasına kadar büyük bir değişim bekliyor.
BİZE ULAŞIN