Ispartalılar ayakta

Ispartalılar ayakta

‘Ispartaspor İçin Bir Kıvılcım Çak’ sloganı ile Atatürk Stadı’nda bir etkinlik düzenledi. Etkinliğe Sivil Toplum Kuruluşları, daire müdürleri ve Ispartaspor sevdalıları katıldı

Ispartalı basın mensupları, kentin profesyonel ligde takımının olması için 'Ispartaspor İçin Bir Kıvılcım Çak' etkinliği düzenledi. Atatürk Stadı'nda buluşan sporseverler bayraklarıyla ve formalarıyla etkinliğe katıldı. Ispartaspor marşlarını çalındığı etkinlikte bayraklarla stadı donatan taraftarlar, kentin ileri gelenlerinden profesyonel takım için çalışma yapmalarını istedi.

ŞİMDİ İCRAAT ZAMANI
Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Karahan, "Isparta'nın profesyonel takıma ihtiyacı var. Biz Isparta basını olarak bu işin arkasında olacağız. Herkes söz veriyor ama icraata geçme vakti geldi" dedi. SDÜ Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatih Kılınç ise "Bu mücadelede şehir tek yürek olmalı. Bizlerde SDÜ olarak üzerimize düşeni yapacağız" dedi.

DÜNYADA TEK TAKIM
Ispartaspor'un eski Teknik Direktörü Tarık Söyleyici ise dünyada yeşil-pembe renge sahip başka bir kulübün olmadığını belirterek, "Halk yeşil-pembeyi özledi. Şimdi birlik olma zamanı. Davraz'ımız var. Buraya takımlar geliyor, ama maalesef Isparta'nın temsilcisi yok. Haydi Ispartamız için el ele" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN