Çarşıda yok yok

Büyükşehir Belediyesi’nin Karaalioğlu Parkı’ndaki Ramazan çarşısı büyük ilgi görüyor. Ekiplerin acil iftarlık dağıtımı ise devam ediyor

Çarşıda yok yok
Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Karaalioğlu Parkı içerisinde kurulan nostaljik Ramazan çarşısı Antalyalıların buluşma noktası oldu. Pamuk helvacısı, elma şekercisi, macuncusu, lokmacısı, mısırcısı, şerbetçisiyle unutulmaya yüz tutmuş Ramazan geceleri yaşatılıyor. Ramazan çarşısında, macuncu, elma ve pamuk şekerci miniklerin vazgeçilmezi olurken, büyükler ise yöresel ürünlerden kuruyemişçisine kadar esnaftan iftarlık ve sahurluk alışverişini yaptı. Çarşı aynı zamanda giyim, gıda ve kitap satış stantları ile alış verişin merkezi haline geldi.

İFTARDA İMDADA YETİŞTİLER
Büyükşehir Belediyesi, iftarda evlerine yetişemeyen vatandaşları da unutmuyor. Dertlerine şifa aramak için hastanelerin acil servislerinde bulunan vatandaşlara Büyükşehir görevlilerince iftariyelik kumanya ikramında bulunuluyor. Antalyalılar, iftara dakikalar kala karşılaştıkları bu güzel hizmetten büyük memnuniyet duyduklarını dile getiriyor.
BİZE ULAŞIN