Yönetim sitemkar

Antalyaspor’un görevi devretmeye hazırlanan yönetimi bir açıklama yaparak eleştirilere sitem dolu sözlerle yanıt verdi

Yönetim sitemkar
Antalyaspor AŞ Yönetim Kurulu görevi devredecek olmasına rağmen 30 Haziran'a kadar ilk günkü gibi çalışmaya devam edileceğini açıkladı. Yönetimin yaptığı yazılı açıklamada, "Kimse bize kulübün nasıl yönetileceğini, neyin etik olup neyin olmadığını öğretemez. Çalışmalarımız, şehirde yaşayan bazı kişileri memnun etmemiş olacak ki olmadık birtakım planlamalarla yeni yönetim kurulu arayışları içine girildi" ifadeleri kullanıldı.

DAHA SEÇİM oLMADI Kongre tarihi 30 Haziran olarak belirlenirken 25 Haziran'da yapılacak Antalyaspor Kulübü Derneğinin olağan genel kurul toplantısının göz önünde bulundurulduğu belirtilirken, "Henüz seçim olmadan başkan belirlenmesi, üye ve hissedarlara saygısızlıktır" denildi. Açıklamada, Jose Morais'in takımla ilgili yaptığı planlar ve sunduğu raporlar doğrultusunda çalışmaların sürdüğü belirtildi.

ETO'O'NUN DURUMU
Kulübün borcu konusunda ortaya atılan rakamlarla ilgili de şu açıklama yapıldı: "Görevi devraldığımızda 20 milyon dolar borç vardı. Görevi teslim ederken de bu borç, kimse merak etmesin farklı rakamlarda olmaz." Açıklamada, Samuel Eto'o transferini eleştirenlere yönelik de yanıtlar verilirken, "Maalesef 'Eto'o bu sene gitmeli, kalmamalı' diyen kesim tarafından Eto'o'yu gönderdiğimiz zaman vatan haini ilan edileceğimizi biliyoruz. Biz kendilerine defalarca Samuel Eto'o transferinin normal bir futbolcu sözleşmesinden farkının olmadığını ifade etmemize rağmen, anlayamayan ve belden aşağı vurmaya çalışan zihniyetin 30 Haziran 2016 tarihini uzun bulması, abesle iştigaldir" ifadeleri kullanıldı.
BİZE ULAŞIN