Gazipaşa, Avrupa’nın gözbebeği

İftarı Gazipaşa Belediyesi’nin programında açan Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, ilçenin Avrupa’nın gözbebeği haline geldiğini söyledi

Gazipaşa, Avrupa’nın gözbebeği
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Gazipaşa Belediyesi tarafından düzenlenen 3. Geleneksel İftar Programı'na katıldı. 7 bin kişinin yer aldığı iftar programında Antalya milletvekilleri Sena Nur Çelik, Atay Uslu, İbrahim Aydın, Mustafa Köse ile AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer de Bakan Çavuşoğlu'ya eşlik etti. Çavuşoğlu iftar sonrası yaptığı konuşmada Gazipaşa'nın gönlüde ayrı bir yeri olduğunu belirterek "Sizlerle et tırnak gibi olduk. Gazipaşa'ya ne kadar hizmet etsek azdır. Hizmetlerimiz çok oldu ama daha fazlasını da hak ediyorsunuz. Daha fazlasını da inşallah getireceğiz" dedi.

UZUN GÖVDELİ UÇAK İNDİ
İlk defa uzun gövdeli Airbus A321 tipi uçağın Gazipaşa Havaalanına indiğini hatırlatan Bakan Çavuşoğlu, "Bu günleri de gördük çok şükür. 'Ancak inek otlar' dedikleri Gazipaşa Havaalanı'na dünyanın her yerinden turistler geliyor. Gazipaşa, çok şükür Avrupa'nın da gözbebeği oldu. Bir milyon yolcu gelecek" diye konuştu. Çavuşoğlu, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.
BİZE ULAŞIN