En anlamlı iftar

Antalya Valisi Karaloğlu ile protokol üyeleri, şehit aileleri ve gazilerle iftarda buluştu. Vali Karaloğlu, ‘Şehit yakınlarına ne yapsak azdır’ diye konuştu

En anlamlı iftar
Antalya Valisi Münir Karaloğlu, şehit aileleri ve gazilerle iftarda bir araya geldi. Antalya'da Su Otel'de düzenlenen iftar programına Vali Münir Karaloğlu, eşi Sevim Karaloğlu, Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Mesut Kocagöz, İl Müftüsü Osman Artan, kurum müdürleri, şehit aileleri, gaziler ve yakınları katıldı. Vali Karaloğlu ve eşi, Kore gazisi Hasan Yazıcı ile aynı masada oturdu.

VALİ'DEN ANLAMLI SÖZLER
İftar programında konuşan Vali Karaloğlu, bir insanın çıkabileceği en büyük rütbenin şehitlik makamı olduğunu söyledi. Bu toprakların şehit kanlarıyla sulanarak vatan kılındığını kaydeden Vali Karaloğlu, vatan topraklarının kıymetini iyi bilmeleri gerektiğini vurgulayıp, "Şehit yakınlarına ne yapsak azdır. Devletimiz de elindeki bütün imkanları şehit yakınları ve gaziler için kullanıyor. Biz de Antalya Valiliği olarak sizin emrinizdeyiz" dedi. Şehitlerin ülke için verdiği bedelin hiçbir karşılığının olmadığını vurgulayan Vali Şehmus Günaydın ise devletin tüm imkanları ile şehit aileleri ve gazilerin yanında olduğunu, en kısa zamanda tüm şehit yakınları ve gazileri ailecek ziyaret etmek istediklerini kaydetti.
BİZE ULAŞIN