Burdur’da Yılmaz dönemi başladı

Burdur’un yeni Valisi Yılmaz, ilk açıklamasında, “Hesap günü hesap veremeyeceğimiz hiçbir işe imza atmam, atmadım, attırmam da” dedi

Burdur’da Yılmaz dönemi başladı
Valiler kararnamesi ile Kütahya Valiliği'nden Burdur Valiliği'ne atanan Vali Şerif Yılmaz, Burdur'da törenle karşılandı. Burdurlu minikler tarafından çiçek takdimiyle karşılanan Vali Şerif Yılmaz, protokol üyeleriyle bir araya geldi. Valilik makamında yaptığı ilk konuşmasında birlik ve beraberlik mesajları veren Yılmaz, "Burdur bölge itibariyle bana çok uzak bir bölge değil. Kapımız ve gönlümüz herkese açık. Bu makamlar hiç kimseye baki değildir. Asıl olan bulunduğumuz süre içerisinde ne kadar hizmet edebiliyorsak, onun bahtiyarlığını yaşarız" diye konuştu.

TEK ŞEY DUA
Görev yaptığı hiçbir ilde şahsına ait gayrimenkul ve benzeri varlığının bulunmadığının altını çizen Vali Şerif Yılmaz, "Dikili ağacım varsa oda orada kalmıştır. Ayrılırken götürecek olduğumuz tek şeyin dua olduğunu bilerek hizmet ediyoruz" ifadesini kullandı. "Ben hukukçu birisiyim" diyerek sözlerine devam eden Vali Yılmaz, "Yaptığımız her işin, yarın hukukun üstünde ilahi adalette ve nihayetinde hesap günü hesap veremeyeceğimiz hiçbir işe imza atmam, atmadım, attırmam da. Hiçbir arkadaşımıza da birisinin hatırı için de olsa, hiç kimseye böyle bir şey yaptırmam, bunu bilin" ifadeleriyle sözlerini tamamladı.
BİZE ULAŞIN