Süper Lig yönetimi

Alanyaspor’da Süper Lig’in ilk yönetimi göreve başladı. Tek aday olan mevcut başkan Hasan Çavuşoğlu oyların tamamını aldı

Süper Lig yönetimi
Alanyaspor Olağan Genel Kurulu'nda Hasan Çavuşoğlu yeniden başkan seçildi. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ALTSO) yapılan genel kurulda, daha önce 60 kişiden oluşan yönetim kurulu üyesi sayısı 35'e düşürüldü. Başkan Çavuşoğlu, göreve geldiği günden bu yana kadar yaptıkları çalışmaları ve kulübün kat ettiği aşamalardan bahsetti. Alanya'da insanları sokağa dökebilecek başka bir oluşum olmadığını ifade eden Başkan Çavuşoğlu, "5 yıldır gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz ancak bundan sonra çok daha fazla çalışacağız" dedi.

SAHALAR VE STAT YENİLENİYOR
Alanya Oba Stadı ve Zimbitlik sahalarının zemini Alanyaspor Kulübü tarafından yenileniyor. Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu yapılan anlaşma gereği sahaların 30 Ağustos'a kadar kulübe teslim edileceğini, anlaşma imzalanan firmanın yıl boyunca danışmanlık hizmeti vereceğini de açıkladı. TFF'nin Oba Stadı'nda yapılmasını istediği çalışmalara da başlandı. Yenileme işlemlerinin ligin başlangıcına yetiştirilmesine çalışılıyor.

İSİM SPONSORU VE LOGO ÖNERİSİ
Genel kurulda divan başkanlığına kulübün isim sponsoru alması, mevcut logonun değiştirilmesi ve yönetim kurulu üye sayısının 60 kişiden 35'e düşürülmesi için önerge sunuldu. Yapılan açık oylamada 3 önerge de oy birliği ile kabul edildi. Daha sonra kulübün 550 üyesinden 423'ünün katıldığı genel kurulda divan başkanlığına sunulan 35 kişilik yönetim kurulu listesi oylamaya sunuldu. Yapılan açık oylamada Hasan Çavuşoğlu başkanlığındaki yeni liste oy birliği ile seçildi.
BİZE ULAŞIN