Vali’den veda iftarı

Burdur’dan Merkez Valisi olarak Ankara’ya atanan Vali Hasan Kürklü, önceki akşam Burdur’a veda ve iftar yemeği düzenledi

Vali’den veda iftarı
Burdur Valisi iken merkeze atanan Hasan Kürklü kente iftar yemeği ile veda etti. Görev yaptığı süre zarfında kapısını herkese açık tutarak,'İnsanı yaşat ki devlet yaşasın' felsefesi ile görev yaptıklarının altını çizen Vali Kürklü, verilen görevi alnının akı ile yerine getirdiği kanaatinde olduğuna da vurgu yaptı. Protokol konuşmalarının ardından Vali Hasan Kürklü'ye çeşitli hediyeler takdim edildi.

AİLESİNİ BURDUR'DA BIRAKTI
Herkesten haklarını helal etmesini isteyen Kürklü, "Vali Hasan Kürklü gidiyor ama vatandaş Hasan Kürklü aranızda kalacak, aranızda dolaşacak. Çok şükür ki iyi bir intiba bırakmışız, onun için gönül rahatlığı ile eşimi ve çocuğumu burada gönül huzuru ile bırakıyorum. Burdurlular gözümüzü arkada bırakmayacaklar hepsine müteşekkirim" diye konuştu. İftar yemeğinin ardından Burdur İl Müftüsü Hıdır Bayrak'ın yaptırdığı duadan sonra Vali Hasan Kürklü ve eşi Nesibe Kürklü, tüm misafirlerini kapıda uğurladı.
BİZE ULAŞIN