Açmadık kapı kalmadı

Açmadık kapı kalmadı

AK Parti Antalya İl Teşkilatı 2015 Kasım ayından bugüne kadar 6 bin vatandaşı ev ve işyerlerinde ziyaret etti. Ziyaret edilen kişi sayısı Ramazan sonuna kadar 21 bini aşacak

AK Parti Antalya İl Teşkilatı, 1 Kasım'dan bugüne kadar 6 bin vatandaşın ev ve işyerlerini ziyaret etti. Ramazan ayı boyunca da hedef en az 15 bin kişiyi ziyaret ederek, sofralarına konuk olmak, iftarı birlikte yapmak. Böylece AK Parti Antalya İl Teşkilatı 8 ayda toplamda 21 bini aşkın kişiye ulaşmış olacak.

CHP DAHA YENİ KEŞFETTİ
AK Parti'nin bu yoğun temposu akıllara, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun oğlu Kerem Kılıçdaroğlu'nun hazırladığı doktora tezini getirdi. Kılıçdaroğlu'nun 1 Kasım seçimlerinin ardından yaptığı çalışmada CHP'nin oylarını artıracak en etkili yöntemin seçmenin ayağına gitmek olduğu tespiti öne çıkmıştı.

GÖNÜLDEN GELMELİ
AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, AK Parti'nin kuruluşundan itibaren, CHP'nin yeni dillendirmeye başladığı halkla birlikteliğin öneminin farkında olduğunu vurguladı. Sümer, "Bu iş tezle olacak iş değil. Bu iş gönülden gelmeli. Diğer partiler gibi seçimden bir ay önce sokaklara inmiyoruz. Yarım seçim olacak gibi, seçime hazırız" dedi.

SOFRANIZ SOFRAMIZDIR
'Sofranız Soframızdır' projesi ile Ramazan ayında 15 bin haneyi ziyaret edip iftar yapmayı planladıklarını hatırlatan Sümer, "Hiçbir zaman 5 yıldızlı restoranlarda iftar programları düzenlemiyor, devamlı halkımızla iç içe olmayı istiyoruz. 15 bin eve giderken elimiz boş gitmiyoruz iftarlıklarımızı alıp gidiyoruz. Birlikte iftar yapıyoruz" ifadelerinde bulundu. AK Parti olarak hep vatandaşla iç içe olduklarının altını çizen Rıza Sümer, "Bu şekilde halkın gönlüne girdik" dedi. Yaptıkları ziyaretlerde ağırlıklı olarak şehit ve gazi yakınları ile engelli, yaşlılara yönelik olduğunu ifade eden Sümer, "Ziyaretlerimizi Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu başta olmak üzere Antalya milletvekillerimiz, belediye başkanlarımızla birlikte gerçekleştiriyoruz" şeklinde konuştu.

280 BİN ÜYEYE ULAŞTIK
Yapılan ev ziyaretlerinin yanı sıra 1 Kasım seçimlerinin ardından üye güncellemesine de başladıklarını hatırlatan Rıza Sümer, "Toplam 280 bin üyemizin güncellemesini yaptık. Tüm üyelerimize ulaştık. Birçok üyemizi ev ve işyerlerinde ziyaret ettik. Güncelleme amacıyla yapılan ziyaretler hariç, Ramazan ayına kadar 6 bin ev ziyareti gerçekleştirdik" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN