Şehit ailelerine ücretsiz tedavi

Antalya’da bir dermatoloji kliniği, terörle mücadelede şehit olanların ailelerini ücretsiz tedavi edecek

Şehit ailelerine ücretsiz tedavi
Antalya'da bir dermatoloji kliniği, şehit ailelerini ücretsiz muayene ve tedavi edecek. Kliniğin sahibi Dermatolog Uzman Doktor Hüray Hügül, son dönemlerde artan terör olaylarından hem vatandaş hem de hekim olarak etkinlendiklerini söyledi.

DESTEK OLSUN DİYE
Hügül, şehit yakınlarına nasıl bir desteğinin olacağını araştırdığını belirterek, "Kendi mesleğim açısından şehit ailelerinde dermatolojik, cilt problemleri, saç, tırnak, egzama, saç kaybı, alerji, sedef hastalığı, kaşıntı, tırnak batması gibi birçok cilt hastalığı olabilir. Hepsinin muayene ve tedavilerini gerçekleştiriyoruz" dedi.

HİÇ BEKLEMEDEN
Hastaların tıbbi muayene ve tedavilerini yapacaklarını aktaran Hügül, cilt kanseri açısından kapsamlı araştırma ve muayeneyi de üstlendiklerini aktardı. 242 kişiye ulaştıklarını ve kliniğe davet ettiklerini vurgulayan Hügül, "Dermatolojik olarak rahatsızlıkları varsa, sıra beklemeden en güzel tıbbi ve medikal tedavilerini yapalım istedik" diye konuştu. Hügül, kampanyanın süresi olmadığını, şehit yakınlarının nüfus cüzdanlarıyla gelmelerinin yeterli olacağını kaydetti.
BİZE ULAŞIN