Tanır tek kaldı

Antalyaspor Kulübü Derneği Genel Kurulu bugün yapılıyor. Alternatif liste çalışmasından sonuç çıkmadı. Mevcut Başkan Tanır tek aday kaldı

Tanır tek kaldı
Antalyaspor A.Ş'nin Ali Şafak Öztürk'ün tek aday olduğu genel kurulu 30 Haziran'da yapılacak. Antalyaspor A.Ş'nin en büyük hissedarı Antalyaspor Kulübü Derneği'nin genel kurulu ise bugün. Geçtiğimiz hafta çoğunluk sağlanamadığı için bugüne ertelenen genel kurulda Nafiz Tanır'ın dışında aday çıkmadı. Gültekin Gencer'e yakınlığıyla bilinen Nafiz Tanır'ın yerine başka bir aday ve liste çalışmaları ise askıda kaldı. Ortaya atılan Nadire Konuk Akıncıoğlu, Cem Oğuz ve Bora Terzioğlu isimleri adaylıktan vazgeçince Nafiz Tanır'ın tek aday olarak liste çıkarması kesinleşti.

POLEMİK OLMASIN
Antalyaspor'un ilk başkanı Atilla Konuk'un kızı olan Nadire Konuk Akıncıoğlu'nun, mevcut ortamda etik olarak kulüpte kutuplaşma ve polemik yaratılmaması için tek liste ile seçimin yapılmasını uygun gördüğü için aday olmadığı, Bora Terzioğlu'nun ise sadece A.Ş. yönetiminde yer almak istediği belirtildi.

10.30'DA AKM'DE
Muhalif listenin adayı olarak öne sürülen Cem Oğuz'un ise 30 Haziran'da Antalyaspor A.Ş'de göreve gelecek olan Ali Şafak Öztürk ve ekibinin süreçten zarar görmemeleri ve Antalyaspor'un menfaatlerinden dolayı adaylıktan vazgeçtiği belirtildi. Antalyaspor Kulübü Derneği Genel Kurulu bugün saat 10.30'da Antalya Kültür Merkezi'nde yapılacak.
BİZE ULAŞIN