Karadeniz esintisi

Kepez Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri kapsamında, Karadenizliler hemşeri gecesi gerçekleştirildi. Gecede bol bol horon oynandı

Karadeniz esintisi
Antalya Kepez Belediyesi'nin Ramazan etkinlikler kapsamında düzenlenen hemşeri geceleri Antalya'da yaşayan Karadenizlileri buluşturdu. Antalya Karadenizliler Derneği işbirliği ile gerçekleşen akşamda Dernek Başkanı Halis Ekşi'nin yanı sıra Karadenizli olan Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Bahattin Bayraktar ve AK Parti Kepez İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan da hazır bulundu.

KEPEZ HORON TEPTİ
Mahalle iftarları ve Karagöz Hacivat orta oyunu gösterisinin ardından başlayan hemşeri gecesi, eğlenceli dakikalara sahne oldu. Gecede Karadenizli müzik grubu Lazona ve Ahmet Ekşi sahne aldı. Bölge insanlarının buluştuğu hemşeri gecesinde sahnede Karadeniz şarkıları seslendirilirken, etkinlik alanında vatandaşlar tarafından horon tepildi. Gecenin sonunda Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoy, Başkan Hakan Tütüncü adına Ekşi, Bayraktar, Tutan ve sanatçılara çiçek takdim ederek teşekkürlerini iletti.
BİZE ULAŞIN