Hepimiz bir aileyiz

Hepimiz bir aileyiz

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, şehit aileleriyle iftarda buluştu. Türel, “Bu ülke teröre karşı ayakta kalmasını kahraman şehitlerine ve gazilerine borçludur” dedi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, şehit aileleriyle iftarda buluştu. Türel'e, Demre Belediye Başkanı Süleyman Topçu ile Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Bahattin Bayraktar eşlik etti. Antalya Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mustafa Kaya ve Antalya Emniyet Müdürü Cemil Tonbul'un da katıldığı iftar yemeğine katılan sürpriz isim ise Ruhi Beşiktaş oldu. CHP'den istifa eden Beşiktaş, iftar öncesi Başkan Türel'le ayaküstü sohbet etti.

ŞEHİTLER HEPİMİZİN
Dualarla açılan iftarın ardından konuşan Menderes Türel, iftarın şehitleri anma, onlara duyulan minneti ifade etme vesilesi olduğunu söyledi. Kendisini vatan için feda eden bir kahramanın bütün milletin yakını ve akrabası olduğunun altını çizen Türel, "Hepimiz tek bir aileyiz. Bugün de düşen her şehit ateşi, hepimizin yüreğine düşmektedir. Bu ülke bunca yıldır bu kadar desteklenen, dış mihraklar tarafından özellikle desteklenen terör karşısında ayakta kalmasını kahraman şehitlerine ve gazilerine borçludur" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN