Eto’o eskisi gibi

Yönetimin affedip yeniden takımla çalışmasına karar verdiği Eto’o, kırmızı beyazlıların Galatasaray maçı hazırlıklarını yaptığı antrenmana çıktı. Eto’o ile takıma neşe geldi

Eto’o eskisi gibi

Antalyaspor, Pazar günü deplasmanda oynayacağı Galatasaray maçının hazırlıklarına devam etti. 9 gün önce sosyal medya hesabındaki paylaşımı nedeniyle yönetimin takımdan ayrı çalışması yönünde karar aldığı Samuel Eto'o da Başkan Ali Şafak Öztürk'ün yeniden takımla çalışmasına karar verildiğini açıklamasının ardından ilk antrenmanına çıktı.

ALKIŞ ALAN KONUŞMA
Kadro dışı kaldığı süreçte Hasan Subaşı Tesisleri'ne gelmeyen Eto'o, antrenman için tesise geldiğinde ilk olarak Başkan Öztürk ile yaklaşık 1 saat toplantı yaptı. Daha sonra antrenman sahasına çıkan Eto'o, takım arkadaşları ve teknik direktör Jose Morais ile tokalaştı. Neşeli olduğu gözlenen Eto'o'nun antrenman başlamadan saha ortasında yaptığı kısa süreli konuşma takım arkadaşları tarafından alkışlandı. Antrenmanın ilk bölümünde kırmızı beyazlılar koşu, ısınma hareketleri, top kapma ve pas çalışması yaptı.

ANTRENMANDA TOPLANTI
Başkan Ali Şafak Öztürk de antrenmanı bazı yöneticiler ile birlikte izledi. Daha sonra Öztürk, antrenman sahasında teknik heyet ve futbolcularla bir araya gelerek konuşma yaptı. Yaklaşık 15 dakika süren konuşmanın ardından kırmızı beyazlılar antrenmana devam etti. Antrenmanın ikinci bölümü izlemeye kapalı gerçekleştirildi.

BAŞKANI DİKKATLE DİNLEDİ
Başkan Öztürk'ü takım arkadaşları ile dikkatle dinleyen Samuel Eto'o (daire içinde) ön plana çıkmaması ile dikkat çekti.

BİZE ULAŞIN