Enduronun yıldızı gösteri yapacak

Enduronun yıldızı gösteri yapacak
Ekstrem enduro motosiklet yarışları arasında yedi yıldır bir dünya markasına dönüşen ve Türkiye'nin en büyük motosiklet yarışı olan Red Bull Sea to Sky, 6-8 Ekim tarihlerinde Antalya'nın Kemer ilçesinde yedinci kez gerçekleşecek. Etkinlik öncesinde hem enduro hem de trial motosiklet dünyasının başarılı ismi, Red Bull sporcusu Brian Capper özel bir gösteri gerçekleştirecek. Capper, 4 Ekim Salı günü saat 19.00'da Terracity Alışveriş Merkezi'nde motosikletine atlayarak, izleyenlere aksiyon dolu anlar yaşatacak.

EN ZOR YARIŞ
Red Bull Sea to Sky öncesi konuşan Brian Capper, "Üç farklı yarış var gerçekten. Plaj yarışı galiba benim favorim. Bu yarışta aslında biraz kalabalığa şov amaçlı bir aksiyon oluyor ve ilk gün olduğu için buradaki sonuç tüm yarışı etkilemiyor. Bu sebeple benim favorim plaj yarışı diyebilirim. Orman yarışı ise epey eğlenceli görünüyor. O parkur oldukça sıra dışı anlar vadediyor. Ama hiç kuşku yok ki en zoru dağ yarışı. Geçen sene de yarışın sonucunu dağ yarışı belirlemişti diye hatırlıyorum. Ben orada olsaydım plaj ve orman etaplarını iyi geçirir ve son gün yapılacak dağ yarışına kendimi saklardım. Neler olup biteceğini hep birlikte göreceğiz" şeklinde konuştu.

DENİZDEN, ZİRVEYE
Red Bull Sea to Sky'da amaç; deniz seviyesinde kumsaldan başlayarak, nehir yataklarını, ormanları ve kayalıkları aşıp 2365 metre yükseklikteki Olimpos Dağı'nın zirvesine motosikletle çıkmak. Üç günlük etkinlik, yarışçılara eğlenceli ve zorlu bir parkur sunuyor. Katılımcılar, aynı yarış içinde kum, çim, kayalık ve ıslak zeminlerde yarışmak zorundalar. Ekstrem enduro motosiklet yarışının çekişmesi ve heyecanlı parkuru seyirciler için de eğlenceli bir deneyim vadediyor.

Red Bull Sea to Sky için geri sayım başladı. 6-8 Ekim tarihleri arasında yapılacak yarış öncesinde Brian Capper, Antalya Terracity alışveriş merkezinde bir gösteri gerçekleştirecek
BİZE ULAŞIN