Denizden gökyüzüne

Red Bull Sea to Sky Enduro yarışları bugün başlıyor. Organizasyonun tanıtımı için yapılan etkinlikte ise dünyaca ünlü yarışçı Brian Capper nefes kesen bir gösteri yaptı

Denizden gökyüzüne
Antalya'nın Kemer ilçesinde sahilden başlayıp 2365 metrelik Tahtalı Dağı'nın zirvesinde sona erecek 7'nci Red Bull Sea to Sky Enduro Motosiklet Yarışı 6-8 Ekim'de yapılacak. Kemer Enduro Motosiklet Kulübü'nün (KEMK) organizasyonu, yerel yönetimler ve sponsor desteğiyle bu yıl 7'ncisi yapılacak Red Bull Sea to Sky Enduro Motosiklet Yarışı bugün saat 09.00'da rota yürüyüşü ile başlayacak. 09.40'ta ilk koşu, 10.45'te ikinci koşu yapılacak.

ZORLU ETAPLAR BEKLİYOR
İlk bölümün en hızlı 150 sürücüsü sonraki parkura katılmaya hak kazanacak. Daha sonra 50 kişilik üç gruba bölünen sürücülerden finalist olanlar Orman Yarışı'nda mücadele etmeye hak kazanacak. Orman etabında yarışacak 150 finalist, saat 15.00'te başlayacak sıralama mücadelesinde ter dökecek.

BRIAN CAPPER NEFES KESTİ
Bu yıl 7'ncisi düzenlenen organizasyon öncesi tanıtım turları kapsamında dünyaca ünlü enduro yarışçısı Brian Capper da Terra City Alışveriş Merkezi'nde yaptığı gösteride heyecanlı anlar yaşandı. Alışveriş merkezinin önündeki alanda oluşturulan zorlu parkurda motosiklet kullanan Capper, gönüllü olan 3 seyirciyi yan yana yere yatırarak motosikletiyle üzerlerinden uçarak geçti. Capper, daha sonra alışveriş merkezinin içine girerek, yürüyen merdivenlerden motosikletiyle inip çıktı.
BİZE ULAŞIN